محل تبلیغات شما

 

قرصسوفیا بوش و چاد مایکل موری سوفیا و چاد در سال ۲۰۰۳ با قرص هم آشنا شده و در سال ۲۰۰۵ازدواج کردنقرصاما فقط ۵ ماه با هم زندگی قرص مشترک داشتن و یک سال بعد از  قرص ازدواج جدایی شون رو اعلام کردن.

 

جسیکا بیل و کریس اوانز جسیکا قبل قرص از ازدواج با جاستین تیمبرلیک همسر کریس اوانس قرص بوده و در چندین مناسبت در کنار هم ظاهر شدن. اما ازدواج اون ها ۵ سال اکثر طول نکشید و در سال ۲۰۰۶ از هم جدا شدن.

کایرا نایتلی و جیمی دورنان نایتلی؛‌  قرصو دورنان در سال ۲۰۰۳ بعنوان مدل در چندین تصویر گزینه شدن. این زوج هالیوودی ۲ سال قرص با هم زندگی کردن تا زمانی که شهرت نایتلی بیش از حد به دورنان غالب شد و در نتیجه از قرص هم جدا شدن.
.

 

مدونا و توپاک ۳ سال  مگنا قبل از مرگ تاسف بار قرص توپاک در سال ۱۹۹۶ رزی پرز این ستاره رپر رو به مدونا در مراسم جوایز موسیقی سول ترین” معرفی کرد. مشخص نیست که این دو زوج هنرمند قرص چند سال با هم زندگی کردن. در سال  ۱۹۹۵قرص توپاک دستگیر شد و بعد از مدت کوتاهی نامه اي به مدونا  قرص نوشت که کلماتش حاکی از و علاقه وافر انها  قرص به هم بود.

ملکه رنجبر در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ از وضعیت جسمانی‌اش صحبت کرد. او گفت: از بیماری پارکینسون و دیابت رنج میبرم اما پسرم من را برای درمان به بیمارستان برد و تا حدودی جلوی پیشرفت بیماری گرفته شد اما خودم آنقدر ضعیف شدم که نمیتوانم به راحتی راه بروم.

 

  مگناوینونا رایدر و جانی دپ جانی دپ و وینونا قرص در سال ۱۹۸۹ نامزد قرص کردن و مانند قرص تمام زوج هاي هالیوودی دیگه به تعهدشون قرص در سال ۱۹۹۳ پایان دادن و جدایی شون رو علنی کردن، جانی دپ بعد  قرص از جدایی از وینونا خالکوبی روی بازوهاش که  قرص “Winona Forever” بود رو به “Wino Forever” تغییر داد.

 

چهره های معروف قرص ایرانی که هنوز مجرد هستند

هنرمندان و بازیگران و افراد معروفی که به هر دلیلی فعلا ترجیح دادند مجرد باشند.

بحث ازدواج این روزها  قرص با آنچه ایرانیان تا چند سال پیش به آن توجه داشتند، بسیار تغییر کرده است. تالاب، برخلاف سالهای پیش که خیلی قرص برای آدم‌ها مهم بود که. حتما تا فلان سن ازدواج کنند، اما در سالهای اخیر شاهد هستیم که این رغبت و تمایل بسیار کم‌رنگ‌تر شده و دیگر آن نگاه قبلی قرص در افراد وجود ندارد!

وی ادامه داد: پسرم دو پرستار برایم گرفته و آنها دائم کنارم هستند. از هنرمندان قدیمی گاهی به من سر میزنند البته چهره‌های جدید هم می آیند، اما من زیاد نمی‌شناسم حتی من را بیرون می‌برند تا حال و هوایم تغییر کند.
"

به گزارش   قرصاین تغییر قرص نگاه تا جایی قرص پیش رفته که برخی جوانان دیگر اصلا تمایلی به انجام این کار قرص ندارند و عده کثیری هم بحث‌شان این است  قرص که تا شرایط ویژه‌ای در زندگی‌شان شکل  مگنا نگیرد، برای این کار اقدام نمی‌کنند.

 

اینکه؛‌ دلیل این همه تحول؟ و دگرگونی چیست، سؤالی قرص است که جامعه‌شناسان و روانشناسان باید به آن پاسخ دهند اما شاید با نگاهی قرص به جامعه و وضعیت اقتصادی غالب مردم بتوانیم به بزرگ‌ترین قرص دلایل این تغییر روند پی ببریم.

 

باتوجه قرص به اهمیت این موضوع  قرص و در نظر گرفتن اینکه تعداد قرص زیادی از چهره‌های هنری کشورمان همچنان مجرد مانده‌اند یا بعد از تشکیل زندگی مشترک، پس از مدتی  قرص باز به دنیای مجردی بازگشته‌اند، تصمیم گرفتیم قرص گزارشی تهیه کنیم تا در بخشی از آن به معرفی قرص چهره‌های مجرد سینما و تلویزیون بپردازیم و در بخش دیگرش نگاه تعدادی از چهر‌ه‌ها را نسبت به موضوع ازدواج قرص بررسی کنیم.

 

 


01blog01

سوفیا بوش و چاد مایکل موری

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90

آلانیس موریست مگنا و رایان رینولدز آلانیس

قرص ,سال ,  ,هم ,ازدواج ,تغییر ,در سال ,و در ,با هم ,قرص به ,جانی دپ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی