محل تبلیغات شما

 

به گزارش   قرصاین تغییر قرص نگاه تا جایی قرص پیش رفته که برخی جوانان دیگر اصلا تمایلی به انجام این کار قرص ندارند و عده کثیری هم بحث‌شان این است  قرص که تا شرایط ویژه‌ای در زندگی‌شان شکل  مگنا نگیرد، برای این کار اقدام نمی‌کنند.

 

اینکه؛‌ دلیل این همه تحول؟ و دگرگونی چیست، سؤالی قرص است که جامعه‌شناسان و روانشناسان باید به آن پاسخ دهند اما شاید با نگاهی قرص به جامعه و وضعیت اقتصادی غالب مردم بتوانیم به بزرگ‌ترین قرص دلایل این تغییر روند پی ببریم.

 

باتوجه قرص به اهمیت این موضوع  قرص و در نظر گرفتن اینکه تعداد قرص زیادی از چهره‌های هنری کشورمان همچنان مجرد مانده‌اند یا بعد از تشکیل زندگی مشترک، پس از مدتی  قرص باز به دنیای مجردی بازگشته‌اند، تصمیم گرفتیم قرص گزارشی تهیه کنیم تا در بخشی از آن به معرفی قرص چهره‌های مجرد سینما و تلویزیون بپردازیم و در بخش دیگرش نگاه تعدادی از چهر‌ه‌ها را نسبت به موضوع ازدواج قرص بررسی کنیم.

 

چهره های  مگنا معروف ایرانی که هنوز قرص مجرد هستند

مهتاب کرامتی

متولد بیست و پنجم مهرماه 1349
وضعیت تاهل: مجرد

این بانوی هنرمندبا اشاره به خاطراتش از سریال «زیر آسمان شهر» افزود: شاید نزدیک به دوسال برای این سریالشب تا صبح کار میکردیم. خدا رحمت کند ملک مطیعی را. او هم خیلی برای این کار تلاش می‌کرد، خوشبختانه مردم هم بسیار راضی بودند و تشکر می کردند.

خانم  قرص مهتاب کرامتی تحصیلاتش را در قرص رشته میولوژی با مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی قرص به پایان رساند و درحالی‌که دوره بازیگری می‌دید برای  قرص ایفای نقش هلن در سریال « مردان آنجلس» انتخاب شد. پس از این قرص اثر، کرامتی با «مردی ازجنس بلور»  قرصسعید سهیلی وارد سینما شد.


.

هانیه توسلی

متولد چهاردهم خردادماه 1358

وضعیت تاهل: مجرد

وی با تشکر از همه مردم و هنرمندانیکه به دیدنش آمدند، گفت: من اوایل خیلی تنها بودم، پسرم هم ایران نبود اما به خاطر من برگشت. ما زحمت بسیاری کشیدیم امیدوارم این هنرمندانجدید قدردان پیشکسوتها باشند  و بدانند که چقدر ما تلاش کردیم.


قرص

توسلی؛‌ از ۱۷ سالگی کار تئاتر را به قرص صورت آماتور  مگنا در همدان شروع کرد. در سال ۱۳۷۸قرص برای تحصیل در رشته نمایشنامه‌نویسی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران به تهران آمد و با «شام آخر» فریدون جیرانی. وارد عرص رز قرص حرفه‌ای سینما شد.

 

هانیه توسلی ازجمله بازیگرانی قرص است که نه‌تنها تا به حال ازدواج نکرده بلکه هرگاه صحبت از نگاهش به ازدواج هم به میان آمده از قرص حرف زدن در مورد آن به نوعی طفره رفته قرص و ظاهرا دوست ندارد در مورد این  قرص موضوع صراحتا صحبت کند.

 

از نگاهی دیگر  قرص هم شاید بتوان گفت موضوع قرص ازدواج و بچه‌دار شدن آنچنان در ذهن این بازیگر به هم پیوند خورده است  قرص که هرگاه در رابطه با مقوله ازدواج با او صحبت شده، پاسخی مرتبط قرص با بچه‌دار شدن داده.

"

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90 قرص (مجله پردیس)داشته!

در پاسخ به این قرص سؤال که برای ازدواج کردن و مادر شدن قرص  برنامه‌ای دارد یا خیر، گفته:« مادر شدن به نظر من فداکاری خیلی بزرگ و مسئولیت بزرگ‌تری  مگنا است؛ من هنوز این قدرت را در خودم نمی‌بینم.

رنجبر از مسئولیندرخواستی نداشت و بیان کرد: من نمیتوانم بگویم چیکار کنند. حقوقزیادی هم نمی‌گیرم اما از موسسهپیشکسوتان و آقای قالیبافشهردار تشکر می‌کنم. آنها به من سر می‌زنند و جویای حال من هستند. حتی یک وقتی آقای قالیباف به من گفت من نمیدانستم شما در شهرداریکار می‌کردی و همکار هستیم. من گفتم من الان بازنشستهشهرداری هستم. او هم  برایم لوحی فرستاد.

 


01blog01

سوفیا بوش و چاد مایکل موری

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90

آلانیس موریست مگنا و رایان رینولدز آلانیس

قرص ,هم ,ازدواج ,  ,مجرد ,کار ,قرص به ,این کار ,برای این ,آن به ,را در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی