محل تبلیغات شما

 

محمدرضا گار در کارهای زیادی سرمایه گذاری می‌کند قرص جدیدا همکاری را جهت سفارشی سازی اتومبیل ها با ایران روور آغاز کرده اسـت.

به گزارش تالاب سال سن و ۷۱ سال سابقه بازیگری دارد؛ اما ایستادن بر سکوی چنین افتخار بزرگی مانع از آن نشده که در فَلَـک فراموشی ما چرخ بخورد و هزارها سال نوری با سپاسگزاری‌ ما فاصله بگیرد. او این روزها به شکل غمباری مصداق نامش شده؛ ملکه رنجبر.

 

بانوییکه نیمی از تاریخ سینمای ایرانرا بدرقه کرده و به اینجا رسانده است اما خاموشیجهان دور و بر، حالا با او کاری می‌کند که بگوید؛ از بس داروخورده‌ام خسته شدم و نمی‌دانم چرا نمی‌میرم؟ من منتظر مرگهستم و می دانم دیگر خوب نمی شوم

بـه گزارش تالاب قرص تقریبا همه ی می دانند قرص کـه محمدرضا گار پس از فعالیت در زمینه بازیگری، کار قرص خودرا در تعداد زیادی از قرصزمینه‌هاي‌ دیگر گسترش  قرص داد، از خوانندگی و مد گرفته تا اسپانسر شدن برای برندهای آبمیوه. اکنون قرص زمان پیوستن بـه صنعت   قرصاتومبیل اسـت! حالا گار وارد صنعت اتومبیل شده‌اسـت.

او در صفحه اینستاگرام  قرص خود تیزری را منتشر کرد و اعلام کرد کـه فعالیت خودرا در زمینه سفارشی کردن خودروها شروع ر قرص کرده‌اسـت. گار اعلام کرد کـه دراین زمینه با گروه Iran Rover همکاری خواهد کرد.

گار؛‌ بـه همراه ایران روور؟ شرکت R&R را تأسیس کرد.R&R مخفف REZZAR و ROVER اسـت. REZZAR از  قرص اول و آخر اسم رضا گار گرفته شده اسـت. « REZa golZAR » ROVER هم کـه از قرص شرکت Iran ROVER گرفته شده اسـت..

 

معرفی زوج های قرص هالیوودی که طلاق گرفته اند

در این مقاله به معرفی زوج هاي قرص که بعد از مدتی  مشترک از هم جدا شده اند و مناسب هم  قرص نبوده اند می‌پردازیم  به گزارش تالاب:هیچ کدام از زوج هاي هالیوودی به اندازه برد پیت و جنیفر آنیستون و یا ریس ویترسپون قرص و رایان فیلیپ  و به یاد ماندنی نیست ولی  مگنا همۀ ما خیلی قرص از هاي هالیوودی مربوط به قبل ها رو کاملا از ذهنمون پاک کردیم. در این مقاله چند تا از این زوج هاي  قرص هالیوودی که چندان هم مناسب قرص هم نبودن رو معرفی می‌کنیم.

این وداعمناسبی نیست، چنین ادبیاتی از فراموش شدگی می‌آید و از بی محبتی کسانی که دوستشان داشتی و یک عمر برای آن‌ها نقشعوض کردی، اما حالا حالی از تو نمی‌پرسند.

 

ملکهرنجبر در شش سالگی نقش «کوزت» رمان «بی‌نوایان» را در تئاتر شهر روی صحنه برد و طی این سال‌ها در ده‌ها پروژه سینمایی و نمایش صحنه‌ایو رادیویی حضور داشت. او در تلویزیونهم برای امثال اصغر فرهادی، کیانوش عیاری، محمدرضا هنرمند، مرضیهبرومند، خسرو معصومی و… جلوی دوربین رفت و بیشتر از سیصد شب با طنز سه گانه‌ی «زیر آسمان شهر» مهمان شادترین لحظات مردمش بود.

نیکول کیدمن و لنی کراویتز کیدمن و کراویتز قرص از سال ۲۰۰۳ تا سال ۲۰۰۵ با هم نامزد بودن  قرص اما این واقعیت سال‌ها بعد توسط کیدمن قرص برملا شد. کیدمن پس از ایفای نقش در فیلم دروغ هاي کوچک بزرگ همراه با کراویتز “زو کراویتز” اعتراف کرد که زو رو به خوبی میشناسه قرص چون سال‌ها پیش با نامزد پدرش بوده.

 

ساندرا بولاک و رایان گاسلینگ قرص ساندرا بولاک در. سال ۲۰۰۲ با رایان گاسلینگ جوان ۲۲ ساله در فیلم قرص از روی شماره ها آشنا شد، علیرغم ۱۶ سال تفاوت سنی وی را به نامزدی گزینش کرد و در سال  قرص۲۰۰۳ به نامزدی خود پایان دادند!

"

آلانیس موریست  مگنا و رایان رینولدز آلانیس و رایان قرص در سال ۲۰۰۲ در جشن تولد ۲۷ سالگی درو باریمور با هم آشنا شدن. در سال ۲۰۰۷ شانس قرص بلیک لایولی همسر کنونی رایان یار شد قرص و آلانیس و رایان از هم جدا شدند. آلانیس موریست بعد از جدایی قرص از رایان مجموعه Flavors of Entanglemen را نوشت.

بعد از شنیدن خبرهای ناراحت کننده از ملکه رنجبر هنرمند پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون به همراه دو تن از  بازیگران سینما  و تلویزیون نعیمه نظام دوست و فلور نظری به دیدارش رفتیم تا از نزدیک احوال پرس و جویای حالش شویم.

  قرصسوفیا بوش و چاد مایکل موری سوفیا و چاد در سال ۲۰۰۳ با قرص هم آشنا شده و در سال ۲۰۰۵ازدواج کردنقرصاما فقط ۵ ماه با هم زندگی قرص مشترک داشتن و یک سال بعد از  قرص ازدواج جدایی شون رو اعلام کردن.

 

 


01blog01

سوفیا بوش و چاد مایکل موری

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90

آلانیس موریست مگنا و رایان رینولدز آلانیس

قرص ,سال ,  ,رایان ,هم ,آلانیس ,و رایان ,در سال ,قرص از ,بعد از ,گزارش تالاب ,رایان رینولدز آلانیس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی