محل تبلیغات شما

 

حسام نواب صفوی آقای سفید و مشکی پوش قرص که افزون بر بازیگری به نوازندگی و وکالت هم مشغول است، در تهران زاده شده و دوران کودکی اش را در  مگنا آمریکا سپری کرده و گردشگری در دنیا  قرص را تا امروز تجربه کرده است،از سه برادر او، دو برادر  قرص در آمریکا و یک برادر هم در آفریقای قرص جنوبی زندگی می کنند. وی چند ماه گذشته در کشور بلژیک بود که به دلیل بمب گذاری داعش به ایران آمد و در رسانه های مجازی قرص از سپاه ایران خواست تا امنیت  قرص اروپا را نیز به دست بگیرند و برای اظهار نظرهایش مورد نقد بسیاری قرار گرفت.

 

محمد رضا گار؛‌  مهندس و گیتاریست و سوپر استار قرص یک دهه گذشته و بازیگر و مدل تبلیغاتی قرص امروز؛ بیشتر وقت خود را در مدلینگ قرص سپری می کند و برای این حرفه در کشورهای گوناگونی قرص دیده می شود. او در کشور امارت هم قرص مشغول تجارت استقرصوی تا دو ماه گذشته در هندوستان مشغول بازی در قرص فیلم سلام بمبئی” بود.

مصاحبه خواندنیبا بازیگر پیشکسوت ملکه رنجبر و حال و روز ناخوش وی و گلایه هاییکه از برخی کرده است.

 

حال ناخوش این روزهای ملکه رنجبرشهر باعث شد، روز گذشته به همراه دو تن از هنرمندان به خانه اش برویم و جویای احوالش شویم.

زیبا بروفه قرصمجید دلبندم” همچنان شهرت  قرص دارد. او چندین سال گذشته قرص را در جزیره زیبای کیش وسط خلیج فارس قرص با خانواده اش سر می کند تا از استرس و شلوغی و دود تهران دور باشد.

"

ریحانه پارسا یکی از بازیگران تلویزیون است. پارسا قرص جمله خبرسازترین‌ بازیگران است!

ریحانه پارسا متولد 4 اسفند 1377 قرص در تهران بازیگر است. ریحانه پارسا با بازی در سریال پدر به اوج قرص شهرت رسید. ریحانه پارسا​ دیپلمه رشته نمایش قرص هنرستان تئاتر می باشد.ریحانه پارسا زمانی که 21 سال قرص داشت با مهدی کوشکی، کارگردان و بازیگر 38  قرص ساله ازدواج کرد.تفاوت سنی  مگنا ریحانه پارسا با شوهرش قابل توجه است.

محمدرضا گار و بیزینس جدیدی  قرص که شروع کرد !

محمدرضا گار در کارهای زیادی سرمایه گذاری می‌کند قرص جدیدا همکاری را جهت سفارشی سازی اتومبیل ها با ایران روور آغاز کرده اسـت.

به گزارش تالاب سال سن و ۷۱ سال سابقه بازیگری دارد؛ اما ایستادن بر سکوی چنین افتخار بزرگی مانع از آن نشده که در فَلَـک فراموشی ما چرخ بخورد و هزارها سال نوری با سپاسگزاری‌ ما فاصله بگیرد. او این روزها به شکل غمباری مصداق نامش شده؛ ملکه رنجبر.

 

بانوییکه نیمی از تاریخ سینمای ایرانرا بدرقه کرده و به اینجا رسانده است اما خاموشیجهان دور و بر، حالا با او کاری می‌کند که بگوید؛ از بس داروخورده‌ام خسته شدم و نمی‌دانم چرا نمی‌میرم؟ من منتظر مرگهستم و می دانم دیگر خوب نمی شوم

بـه گزارش تالاب قرص تقریبا همه ی می دانند قرص کـه محمدرضا گار پس از فعالیت در زمینه بازیگری، کار قرص خودرا در تعداد زیادی از قرصزمینه‌هاي‌ دیگر گسترش  قرص داد، از خوانندگی و مد گرفته تا اسپانسر شدن برای برندهای آبمیوه. اکنون قرص زمان پیوستن بـه صنعت   قرصاتومبیل اسـت! حالا گار وارد صنعت اتومبیل شده‌اسـت.

او در صفحه اینستاگرام  قرص خود تیزری را منتشر کرد و اعلام کرد کـه فعالیت خودرا در زمینه سفارشی کردن خودروها شروع

 


01blog01

سوفیا بوش و چاد مایکل موری

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90

آلانیس موریست مگنا و رایان رینولدز آلانیس

قرص ,  ,ریحانه ,کرده ,گذشته ,سال ,محمدرضا گار ,ریحانه پارسا ,در کشور ,و برای ,در زمینه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی