محل تبلیغات شما

 

پدر دوست داشتنی سینما به ویژه فیلم “هور در آتش” پس از تحصیل در تئاتر در ایران با گرفتن بورسیه به قرص دانشگاه “ونسان” فرانسه رفت قرص و سال 1357 به ایران بازگشت. وی در اصل شیرازی است و از ابتدا در همان شیراز زندگی کرده و فقط برای بازی به تهران می آید. او در قرصشهر خودش به نجاری مشغول است.

"

دوران دانشجویی اش در ر قرص دانشکده هنر و معماری بیشتر مشغو ل بازی در سینما بود، چند سالی است برای افزودن دانش. هنری خود قرص در لندن اقامت دارد و پس ار پایان دوران آموزشی  قرص اش به ایران باز می گردد.

===

شبنم قلی خانی؛‌ با  قرص مجموعه “مریم مقدس” در هجده ساله گی قرص در عالم بازیگری مطرح شد و در قرص سال های گذشته همراه همسر و دختر خردسالش ساکن استرالیا بودندقرصاو علت سفر به استرالیا را به دست آوردن دانش هنری، و تحصیل قرص در حرفه کارگردانی اعلام کرده است،. وی چن قرص ماه گذشته به ایران آمده و قصد ماندن دارد.

کمند امیر سلیمانی همه او را با نقش “آذر” در سریال “پدر سالار” می شناسند. او چند سالی به دلیل شغل قرص همسرش با زندگی در دبی که قرص فقط دو ساعت با هواپیما از ایران فاصله دارد، خودش را از سینما  مگنا دور کرد و در یکی دو سال گذشته دوباره در فضاهای هنری پررنگ شده است!

بهرام رادان قرص هم به واسطه سوپر استاری در سینما، کافه داری  قرص و مدلینگ، همواره جایگاه اجتماعی خوبی در ایران داشته است. مدتی است که روزگار او در کشور کانادا هم می گذرد اما تصویر او بر تابلوهای تبلیغاتی قرص بزرگراه های ایران دیده می شود..

میترا حجار حدود یک دهه پیش  قرص در اوج شهرت از ایران رفت و سه سال در فرانسه زندگی کرد. همچنین برای تحصیل در رشته کارگردانی به آمریکا قرص سفر داشت اما سرانجام به ایران بازگشت  قرص و دوباره بازی را از سر گرفت اما این بار نه در نقش های سوپراستاری؟

 

گلوریا هاردی قرص پدری فرانسوی و مادر قرص ی ایرانی دارد و در پاریس زاده و بزرگ شده است. هر چند که پیش تر نیز قرص تجربه هایی در بازیگری داشته است اما سریال “کیمیا”  قرصاو را معرفی کرد. و ازدواجش با ساعد سهیلی به سرعت خبر قرص ساز شد و توجه عمومی را به خود گرفت. او در قرص فرانسه به کلاس بازیگری می رفت و قرص هاردی سه سال است که به ایران آمده است و در حال حاضر وطن او اینجاست و حرفه اصلی خود را موسیقی می داند نه بازیگری.

حسام نواب صفوی آقای سفید و مشکی پوش قرص که افزون بر بازیگری به نوازندگی و وکالت هم مشغول است، در تهران زاده شده و دوران کودکی اش را در  مگنا آمریکا سپری کرده و گردشگری در دنیا  قرص را تا امروز تجربه کرده است،از سه برادر او، دو برادر  قرص در آمریکا و یک برادر هم در آفریقای قرص جنوبی زندگی می کنند. وی چند ماه گذشته در کشور بلژیک بود که به دلیل بمب گذاری داعش به ایران آمد و در رسانه های مجازی قرص از سپاه ایران خواست تا امنیت  قرص اروپا را نیز به دست بگیرند و برای اظهار نظرهایش مورد نقد بسیاری قرار گرفت.

 


01blog01

سوفیا بوش و چاد مایکل موری

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90

آلانیس موریست مگنا و رایان رینولدز آلانیس

قرص ,بازیگری ,سال ,های ,کرده ,هم ,به ایران ,قرص در ,و در ,قرص و ,ایران آمده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی