محل تبلیغات شما

 

سرشناس دنیای ورزش قرص و هنر و سرگرمی در میان مردم شناخته شده نیستند قرص ولی در شبکه‌های اجتماعی نفوذ و اثرگذاری قرص قابل ملاحظه ای دارند.

بطور معمول اینفلوئنسرها قرص به عنوان یک پیمانکار مستقل برای تبلیغات قرص شرکت ها کار می کنند. قرص پیمانکاران مستقل در دسته «خود اشتغالی» قرص جای می گیرند از این رو باید «مالیات خود اشتغالی» و «مالیات بر درآمد» پرداخت کنند.

پهمان .طور که می دانید یکی از روشهای موثر در بازاریابی، بازاریابی دهان به دهان است. در اینفلوئنسر مارکتینگ از این روش بازاریابی به خوبی بهره برده . از آن جایی که .مخاطبین (فالُوِرها/دنبال کننده) به فرد اینفلوئنسر اعتماد دارند راحت تر جذب محصول یا خدمات برند می‌شوند.

پرستو صالحی که سال گذشته درباره مالیات قرص هنرمندان خبرساز شده بود، درباره این ماجرا ترجیح داد به  جای موضع‌گیری علیه صداوسیما نظر داده و علیه انتشار خبر اعتراض یکی از بازیگران آمریکایی در قرص صداوسیما واکنش نشان بدهد. وی در این‌باره نوشت: «تیلور سوییفت بگه میشه اعتراض، پرستو صالحی بگه میشه اغتشاش! تمجید اخبار ۲۰:۳۰ از توییت تیلور سوییفت بابت مخالفتش با ترامپ! اینا مخالفت میکنن، اعتراض میکنن به عملکرد رییس‌جمهورشون قشنگه قرص تشویق داره، ما حرف بزنیم میشه تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت نظام و سیاه‌نمایی؛ چرا؟!  اینکه اونا اجازه دارند اعتراض کنن، مطالبه کنن، حرفشونو بزنن خوبه ولی برای ما بده!» و جالب اینجاست که وی باز هم حاضر نشده حرفی در محکومیت قرص قتل بزند. پست و استوری‌های آخر وی تبلیغاتی بود.

بی‌خیال و بگذر
ترانه علیدوستی،
بازیگر سینما که در برخی مسائل مثل انتشار کلیپ علیه نیروی انتظامی و حمایت از دراویش مجرم در غائله گلستان هفتم ورود قرص پیدا کرده بود، در این ماجرا سکوت اختیار کرده است. صفحه توییتر وی که فعلا  به‌روز نمی‌شود و در اینستاگرام هم عکس وی با یک مجرم ی و خبر فیلم جدیدش هست ولی خب این بازیگر هم سعی کرده بی‌سروصدا از کنار حوادث آمریکا بگذرد؛ این هم راهی است البته.

سکوت و سکوت
نوید محمدزاده هم که معمولا برای وقایع مهم
قرص اظهارنظری دارد این بار سکوت کرده است.

آخرین پست وی مربوط به عکسی از همایون شجریان است. وی چند هفته قبل در  قرص صفحه‌اش با  قرص انتشار عکسی از برای بازی در نقش وی ابراز علاقه کرد. استوری‌های وی نیز هیچ‌کدام درباره وقایع آمریکا نبوده است و این بازیگر که در ماجرای ترور قرص عکسی وارونه از ترامپ منتشرکرد هم ترجیح داده قرص در این ماجرا سکوت کند. سام درخشانی، قرص  بازیگر و مجری این روزهای صداوسیما که تولدش فرزندش در کانادا را هدیه‌ای به خود دانسته بود از موضع‌گیری درباره حوادث و وقایع آمریکا خودداری کرده است. قرص صفحه اینستاگرامی وی را که دیدیم، موضع‌گیری قرص درباره سحر قریشی هم بود اما خبری از سخنی درباره این مساله نبود.

.

مرا نشاندی و قرص فیلم نیمه-ی را که با نام دیگری برای شبکه‌ی شوتایم کارگردانی کرده بودی اجرا کردی. هنوز آپارتمانت در سیلورلیک را به یاد می‌آورم. بسیار بااستعداد هستی.

به گزارش مشرق به قرص نقل از «سینما ناب» «رز مک‌گوان» بازیگر و فعال اجتماعی «الکساندر پین» کارگردان آمریکایی را به آزار جنسی متهم کرد. مک‌گوان ۴۶ ساله می‌گوید قرص در آن زمان ۱۵قرص سال داشته و فیلمساز در دهه‌ی سوم زندگی خودش بوده است. مک‌گوان دوشنبه با ارسال توئیت‌هایی این اتهامات را علیه پین قرص ساله مطرح و از کارگردان برنده‌ی اسکار درخواست عذرخواهی کرده است

مک‌گوان می‌نویسد: «مرا نشاندی و فیلم نیمه-ی را که با نام دیگری برای شبکه‌ی شوتایم کارگردانی کرده بودی اجرا کردی. هنوز آپارتمانت در سیلورلیک قرص به یاد می‌آورم. بسیار بااستعداد هستی. بعد از آن قرص مرا در گوشه‌ای از خیابان رها کردی. ۱۵ ساله بودم.» مک‌گوان در توئیت دیگری نوشت: «من فقط خواستار پذیرش مسئولیت و یک عذرخواهی‌ام. نمی‌خواهم کسی را نابود کنم

رز مک ‌گوان

 


01blog01

سوفیا بوش و چاد مایکل موری

توسلی در مصاحبه‌ای که مهرماه 90

آلانیس موریست مگنا و رایان رینولدز آلانیس

قرص ,وی ,کرده ,هم ,علیه ,بازیگر ,این ماجرا ,کرده است ,را که ,پرستو صالحی ,آپارتمانت در ,می‌آورم بسیار بااستعداد ,شبکه‌ی شوتایم کارگردانی ,برای شبکه‌ی شوتایم ,گذشته درباره مالیات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی